€250.00
Deze kaptafel is gemaakt van het beste materiaal, alleen hoogwaardig hout en deze kaptafel heeft een buitengewoon betoneffect waardoor hij opvallend en duurzaam is. Dit item kan gemakkelijk worden geรฏnstalleerd en kan worden toegevoegd aan elke slaapkamer of dressing.
We introduceren de nieuwe serie kaptafels met kruk die meer verkopen met het betonnen designeffect waarbij houten glamour wordt gecombineerd met eigentijds beton.
Je kunt er al je schoonheidsproducten op kwijt en het heeft ook een grote tafel waar alle spullen op liggen als je het niet gebruikt; bovendien is het een kruk, die heel comfortabel is tijdens het opmaken.
Deze kaptafel is gemaakt van het beste hout en heeft een betonlook. Hij is zowel elegant als robuust en past in elke slaapkamer of kleedkamer.
Een ander uniek verkoopargument van het beoogde meubel is dat de eenvoudige kleuren van het meubel gemakkelijk passen bij verschillende verschijningsvormen van de woonruimte; bovendien maken de kleine afmetingen van het meubel het geschikt voor krappe ruimtes.
Bovendien interfereert de gebruikte neutrale kleur niet met andere meubelstukken of met sommige accessoires en is er dus een goede coรถrdinatie waardoor de meubelstukken en andere accessoires goed in de kamer passen.
Verbeter je schoonheidsregime en schakel je kaptafel en kruk om met de Beton Effect Houten Kaptafel met kruk en integreer het met je moderne meubelbehoeften. Dit is het soort tafel dat kan worden gebruikt om wat smaak toe te voegen aan je kamer en je huis tot een van de stijlvolle huizen te maken.
| Gewicht | 12 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 40 × 50 × 75 cm |
| gewicht | 12 KG |
| lengte | 40 cm |
| breedte | 50 cm |
| kleur | Gebroken wit |
| merk | The Dressing Table Shop |
| maat | Medium |
| kenmerken | Metalen poten, spiegel, opbergruimte |
| materiaal | Hout |
| patroon | Beton |
| vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 75 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Evans –
I love the design of this dressing table. Itโs a stylish and practical choice.