€250.00
Deze kaptafelset heeft geen modern ontwerp, maar toch de strakke lijnen van een meer eigentijdse look met behoud van de elegantie van een traditionele stijl.
Verwelkom de nieuw gelanceerde bruin eikenhouten kaptafel met kruk die perfect zal staan in je slaapkamer of een andere kleedkamer.
Deze glamoureuze set wordt geleverd in een zeer representatief, rijk bruin eikenhouten oppervlak dat prestige uitstraalt. De kaptafel heeft een groot werkvlak en meer lades die genoeg opbergruimte bieden voor alle cosmetische producten en dingamabobs.
De kaptafelset is met precisie gebouwd en met veel zorg voor de kleinste details die een product doen uitblinken als goed gemaakt. Door de solide constructie gaat hij lang mee en is hij voor lange tijd een geschikte aanvulling op je interieur. De bijpassende kruk biedt je voldoende zitruimte als je je ’s ochtends klaarmaakt, waardoor het een mooie aanvulling is op je kleedruimte.
Ongeacht het thema dat je in gedachten hebt, eigentijds of conventioneel, het ontwerp van deze kaptafelset is tijdloos. De schoonheid van dit meubelstuk is een verrijking voor elke dag die je hebt en zal zeker bijdragen aan het verbeteren van je dagelijkse routine. Laat je overgeven aan het luxueuze gevoel dat je toekomt met de Bruin Eiken Houten Kaptafel met Kruk.
| Gewicht | 15 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 74.5 × 40 × 141 cm |
| gewicht | 15 KG |
| lengte | 74, 5 cm |
| breedte | 40 cm |
| kleur | Bruin |
| merk | The Dressing Table Shop |
| maat | Large |
| kenmerken | Opbergruimte, Houten poten |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 141 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Emerson –
This dressing table is a perfect fit. Itโs stylish and provides ample storage space.