€400.00
Onderscheid je van andere kaptafels met de Grijs Hoogglans kaptafel compleet met een stijlvolle spiegel om je verzorgingssessie verder te verbeteren.
Fleur je kamer op met deze eigentijdse Grey High Gloss kaptafel met spiegel. De hoogglans afwerking kan niet genegeerd worden omdat het een stijlvolle look geeft en de grijze kleur past bij de moderne geest van je kamer. De spiegel is ook lang en voegt zo functionaliteit en elegantie toe aan de ruimte waar mensen zich ’s ochtends comfortabel kunnen wassen.
Creรซer een elegante en ongerepte sfeer voor je beautyspullen en verfraai je kamer met deze aangenaam ontworpen kaptafel.
Het is een restyle kaptafel in grijs hoogglans met een spiegel die elegantie combineert met functionaliteit. Het afgewerkte materiaal heeft een hoogglans die een glamoureus gevoel geeft en de grijze kleur zorgt ervoor dat je ruimte een ontspannen gevoel geeft. De ingebouwde spiegel geeft gemakkelijk toegang tot je scheer/aankleed rituelen waardoor deze kaptafel een centraal punt wordt in de moderne slaapkamer.
Introduceer een eigentijdse stijl in je slaapkamer met de grijze hoogglans kaptafel inclusief grote spiegel. Dit toilet heeft een hoogglans afwerking en is verkrijgbaar in grijze kleur waardoor het een geweldige optie is voor moderne huisliefhebbers die ook uitkijken naar een functioneel, goed ontworpen object. Verfraai je verzorgingsruimte met deze stijlvolle en praktische toevoeging die wat klasse toevoegt aan de alledaagse taak.
| Gewicht | 21 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 100 × 50 × 76 cm |
| gewicht | 21 KG |
| lengte | 100 cm |
| breedte | 50 cm |
| kleur | Grijs |
| merk | The Dressing Table Shop |
| maat | Medium |
| kenmerken | Spiegel, Opbergruimte, Houten poten |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 76 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Jayden –
Great design and quality. This dressing table fits perfectly in my bedroom.