€843.36
Onze Simplistic but Multipurpose Modern Oak Dressing Table Set is een essentiรซle aankoop omdat hij zowel functioneel als veelzijdig is.
Een van onze mooiste simplistische stukken, onze Simplistic but Multipurpose Modern Oak Dressing Table Set is een kaptafel die gemakkelijk kan worden omgebouwd tot bureau. Ze zijn zo veelzijdig dat je er alle spullen voor de kaptafel op kunt zetten, maar ook je laptop, computer, monitor of zelfs lampen en planten. Het maakt echt niet uit waarvoor je deze tafel wilt gebruiken, je kunt hem gebruiken voor alles wat je maar wilt.
In het functionele decor van de douche bevindt zich een make-up- en parfumplank die op elk gewenst moment kan worden uitgetrokken. Zo’n plank is uitgerust met een gemonteerde spiegel die het hele functionele concept van de kamer zo eenvoudig mogelijk maakt. Er is ook een krukje dat perfect onder het bureau past, zodat je het krukje niet hoeft aan te stoten wanneer je de kamer in- of uitloopt.
Omdat het zo veelzijdig is, is onze Simplistic but Multipurpose Modern Oak Dressing Table Set een must buy.
Let op: op dit moment verkopen we alleen de donkere houten set en niet de lichtere.
| Gewicht | 21 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 74.5 × 40 × 141 cm |
| gewicht | 21 KG |
| lengte | 74, 5 cm |
| breedte | 40 cm |
| kleur | Eik |
| merk | The Dressing Table Shop |
| maat | Large |
| kenmerken | Opbergruimte |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 141 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Emily D. –
Iโm very satisfied with this table. Itโs stylish and enhances my decor.