€300.00
Verfraai je slaapgedeelte met deze prachtige kaptafel van wit grenenhout met een klassieke stijl, een groot spiegelblad en een prachtige uitstraling.
Zoals je aan de details kunt zien, is dit item perfect voor gebruik door de huiseigenaar die de perfecte mix van vorm en functie wil.
Mode jezelf met deze prachtige kaptafel van wit grenenhout – een waar kunstwerk dat elegantie van het verleden combineert met de gevoeligheden van vandaag. De natuurlijke warmte van het dennenhout wordt nog benadrukt door de lagen maagdelijk wit, om de slaapkamer een frisse en gezellige uitstraling te geven. De details en het snijwerk zijn zichtbaar en kunnen dus als zeer artistiek worden beschouwd, waardoor de stoel in elke kamer zou opvallen.
Wakker worden voor een nieuwe dag en je klaarmaken voor werk of andere activiteiten kan gemakkelijker worden gemaakt door dit ontwerp; een groot oppervlak van het kaptafelblad met een omlijste spiegel waarin men respectievelijk make-up kan aanbrengen, hun haar kan kammen en hun uiterlijk kan perfectioneren. Dit maakt het een zeer nuttige aanvulling die past bij bijna elk interieurontwerp, of het nu eigentijds of traditioneel is. Dus als je een avondje uit plant of gewoon de dag goed wilt beginnen, dan is deze kaptafel ideaal.
Met deze prachtige kaptafel van wit grenenhout haal je een stuk in huis dat generaties lang meegaat. Het themagebied en de praktische eigenschappen van het product maken het een gewilde aanwinst voor moderne huiseigenaren. Verfraai de uitstraling van je persoonlijke ruimte en maak het aantrekken en aankleden tot een koninklijke taak. Daarom heeft deze ambachtelijke kaptafel het traditionele uiterlijk en gebruikt hij de beste materialen: het zal zeker jarenlang een onmisbaar object in je huis worden.
| Gewicht | 18 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 95 × 50 × 134 cm |
| gewicht | 18 KG |
| lengte | 95 cm |
| breedte | 50 cm |
| kleur | Wit |
| merk | The Dressing Table Shop |
| maat | Large |
| kenmerken | Opbergruimte, Houten poten |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 134 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gibson –
This dressing table is perfect for my needs. Itโs stylish and offers plenty of storage.