€950.00
Het is een elegante kaptafel van grijs houten materiaal die in elke slaapkamer past en die de nodige opbergruimte en een spiegel biedt voor een glamoureuze uitstraling.
De Elegante Grijze Houten Kaptafel met Spiegel heeft een professionele uitstraling en is een toonbeeld van elegantie en originaliteit. Als je deze tafel in je slaapkamer of kleedkamer plaatst, zal dat de functionaliteit ten goede komen en tegelijkertijd een esthetisch aangename plek zijn.
Dit meubel is gemaakt van stevig hout en gecoat in een matgrijze kleur. Het heeft een traditionele stijl die goed past in alle stijlen van interieurdecoratie.
Het tafelblad van de compact is groot genoeg om grote hoeveelheden van je schoonheidsproducten op te bergen, de bijgeleverde spiegel complimenteert je schoonheidsregime. De strakke afwerking geeft een eigentijds tintje aan het meubelmateriaal en het algehele gevoel van de plek wordt aangevuld door de verfijnde uitstraling van deze grijze tint.
Zoals de naam al doet vermoeden wordt deze tafel gebruikt om je aan te kleden en gezien de gladde gebogen structuur is het een kunstwerk. De garderobekasten met geรฏntegreerde opbergladen zijn van groot nut omdat ze helpen om je accessoires en cosmetica op een georganiseerde manier te bewaren, zodat je geen ingewikkeld beeld krijgt bij het aankleden voor de dag.
Of het nu alleen wordt geplaatst en gebruikt of als onderdeel van de slaapkamerset, de Elegant Grey Wooden Dressing Table with Mirror past gemakkelijk in de kamer en voegt er elegantie aan toe. Door zijn mooie uiterlijk en utilitaire details staat hij op de must-have lijst voor wie een formele en utilitaire look in huis wil.
| Gewicht | 26 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 97 × 40 × 82 cm |
| gewicht | 26 KG |
| lengte | 97 cm |
| breedte | 40 cm |
| kleur | Grijs |
| merk | The Dressing Table Shop |
| maat | Medium |
| kenmerken | Opbergruimte, Houten poten |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 82 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
fergusen –
The dressing table is both attractive and functional. It fits perfectly in my room.