€450.00
De kaptafel die is ontworpen en gemaakt van dennenhout en een elegante zwarte afwerking heeft, zal een aanvulling zijn op de slaapkamer en de spiegel voegt een vleugje glamour toe aan de kaptafel.
De kaptafel met spiegel verkrijgbaar in Elegant Black Pine Wood is een meubelstuk dat je kaptafel of slaapkamer glamoureus kan maken. Deze kaptafel is gemaakt van een topkwaliteit grenen materiaal en voorzien van een zwarte en strakke coating. Hij biedt een klassiek aantrekkelijk figuur dat geschikt is voor veel thema’s in de woninginrichting.
Het tafelblad is groot genoeg voor het plaatsen van andere verzorgingsproducten en de extra ronde spiegel in een zwart frame past bij de set en maakt hem nog pittiger terwijl hij de gebruiker een duidelijke weerspiegeling geeft als hij of zij zich klaarmaakt voor de dag. Zonder enige twijfel is deze kaptafel mooi en eenvoudig en kan het een perfecte aanvulling worden op de persoonlijke hoek van elke vrouw omdat het er niet rommelig uitziet.
De afwerking met zwart grenenhout geeft het een gedurfde en aristocratische uitstraling en brengt zo het karakter van je slaapkamer naar voren. Het nauwgezette werk bij het ontwerpen en in elkaar zetten van deze kaptafel betekent dat, hoewel hij gebruikt kan worden in een slaapkamer die deel uitmaakt van een huis waar meerdere seksen wonen, hij duurzaam is en het investeren waard.
De Elegante Zwart Grenenhouten Kaptafel met Spiegel kan dienen als een op zichzelf staand meubelstuk of naast andere meubels in de slaapkamer omdat het meer een pronkmeubelstuk is dat ook een nuttig doel dient. Het beproefde en universele ontwerp spreekt mensen aan die vorm en functie in hun woonomgeving willen behouden.
| Gewicht | 15 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 95 × 50 × 134 cm |
| gewicht | 15 KG |
| lengte | 95 cm |
| breedte | 50 cm |
| kleur | Zwart |
| merk | The Dressing Table Shop |
| maat | Large |
| kenmerken | Opbergruimte, Houten poten |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 134 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Elliot –
Stylish and functional. This dressing table is exactly what I needed for my space.