€200.00
Het aan de muur gemonteerde ontwerp bespaart niet alleen ruimte, maar geeft je kamer ook een moderne en chique uitstraling. Of je je nu klaarmaakt voor een avondje uit of gewoon jezelf verwent, deze kaptafel is een must-have toevoeging aan je slaapkamer.
Krijg een gevoel van luxe voor je slaapkamer door deze Glamorous Black Wooden Wall Dressing Table With LED lights te kopen. Dit verbazingwekkende werk is gemaakt van de uitstekende kwaliteit hout dat een solide en langdurig gebruik garandeert. De zwarte kleur geeft de lamp een stijlvolle uitstraling en het gebruik van de LED-verlichting geeft een warm zacht licht voor een rustige uitstraling.
Deze wandkaptafel is zowel een ornament aan de muur als een functioneel meubel voor opslag. Het heeft meer laden en kleine planken om de meeste schoonheidsproducten, inclusief puntenslijpers, georganiseerd op te bergen. Geen rommel meer op het aanrecht, het is tijd voor een nette en modieuze werkplek.
Voor elke vrouw die zich ’s ochtends of ’s avonds klaarmaakt of gewoon make-up opdoet, maakt deze kaptafel alles in orde. De planken geven je genoeg compartimenten waar je alles netjes in kwijt kunt en de LED-verlichting zorgt voor perfecte verlichting voor je schoonheidsbehoeften.
Bied weelde en gemak met behulp van onze Glamoureuze Zwarte Houten Wandkaptafel Met LED-verlichting. Plaats dit prachtige meubel in je slaapkamer en maak er een spektakel van smaak en klasse van. Als je er nu een bestelt, zul je profiteren van de schoonheid en organisatie die ze je kunnen bieden.
| Gewicht | 18 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 98 × 43 × 82 cm |
| gewicht | 18 KG |
| lengte | 98 cm |
| breedte | 43 cm |
| kleur | Zwart |
| merk | The Dressing Table Shop |
| maat | Medium |
| kenmerken | Spiegel, Opbergruimte |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 82 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Hayden –
Iโm impressed with the design and quality of this dressing table. Itโs both stylish and functional.