€250.00
Het tafelblad is vrij groot en je kunt er gemakkelijk alle accessoires en make-up op kwijt om je klaar te maken voor elke gebeurtenis. Verrijk het comfort van je slaapkamer met extra stijl door de grijze houten kaptafel met 2 lades te gebruiken.
Deze kaptafel is gemaakt van hoogwaardig houten materiaal en heeft een strak grijs uiterlijk, waardoor hij perfect past bij alle soorten glamour. Het geeft je kamer een moderne en trendy uitstraling door het slanke ontwerp.
Met twee ruime lades kun je een aantal schoonheidsproducten opbergen en altijd bij de hand houden. Het perfect gedimensioneerde tafeltje zorgt ervoor dat al je make-up, accessoires en andere dingen die je ’s ochtends nodig hebt binnen handbereik zijn.
Hoewel je deze kaptafel overdag op je werkplek kunt gebruiken, kun je hem net zo goed ’s avonds voor het uitgaan gebruiken. Hij heeft een strakke afwerking en veel ruimte voor opslag en dat maakt hem erg functioneel en tegelijkertijd esthetisch aantrekkelijk.
Met de Grijze houten kaptafel met 2 laden heb je de beste slaapkameraccessoires die voor dat unieke extra comfort zorgen. Het strakke en universele uiterlijk zorgt ervoor dat je het elke ochtend en avond zult gebruiken. Verfraai je gewone dag met de Grijze houten kaptafel met 2 laden.
Mooi en elegant, dit meubel brengt de geest van modern minimalisme in je kamer, twee grote lades zijn genoeg voor al je cosmetica. Een groot deel van het tafelblad biedt plaats aan al je make-up en accessoires en dit betekent dat je de dag mooi kunt beginnen. Of je nu een zakenvrouw bent die ’s ochtends naar haar werk gaat of een glamoureuze vrouw die uit eten gaat, deze kaptafel is een perfecte metgezel.
Dit ontwerp is verstandig, esthetisch en eeuwig; de aankoop ervan zal een waardige aanvulling zijn op je mooie slaapkamer en de noodzaak in het dagelijks leven.
| Gewicht | 13.5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 40 × 20 × 48 cm |
| gewicht | 13, 5 KG |
| lengte | 40 cm |
| breedte | 20 cm |
| kleur | Grijs |
| merk | The Dressing Table Shop |
| maat | Medium |
| kenmerken | Opbergvak |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 48 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Jamie –
Very happy with this dressing table. Itโs stylish and provides ample storage.