€250.00
Krijg een gevoel van luxe met onze houten kaptafel met gerookt eikeneffect, die wordt geleverd met een extra handige spiegel. : Dit uitmuntende moderne huis is geraffineerd en weelderig, gemaakt van hoogwaardige materialen met gerookt eikeneffect.
Betreed een geheel nieuw niveau van elegantie met onze houten kaptafel met gerookt eikeneffect die is voorzien van een extra handige spiegel. Dit is een prachtig meubelstuk dat in gelijke mate bij het hedendaagse concept, stijl en verfijning hoort.
Deze is gemaakt van hoogwaardige materialen en de kaptafel is afgewerkt met een gerookt eiken effect om een prachtig statement te maken in je slaapkamer. Het heeft een groot plat oppervlak waar alle benodigdheden op kunnen worden gelegd, ze zijn gemakkelijk toegankelijk en maken het oppervlak niet onoverzichtelijk.
Het belangrijkste meubelstuk van deze kaptafel is een spiegel die geรฏntegreerd is in het ontwerp. De duidelijke reflectie garandeert dat je altijd toonbaar bent.
Met deze kaptafel aan je zijde ben je zo klaar voor je werk of zelfs voor een avondje uit. Dankzij de stevige constructie gaat hij heel lang mee en het universele ontwerp past bij bijna elke slaapkamer.
Til je slaapkamer naar een hoger niveau met dit perfecte meubelstuk dat je vandaag nog in je slaapkamer moet hebben! Het is tijd om je aankleedervaring te verbeteren met de beste kwaliteit Houten Kaptafel met Eiken Effect en Spiegel.
Er goed uitzien is een fantasie die werkelijkheid kan worden elke dag dat je onze Houten Eiken Effect Kaptafel gebruikt. Dit prachtige meubelstuk zorgt niet alleen voor een verfijnde look in je slaapkamer, maar is ook functioneel voor je schoonheidsproducten.
De spiegel die in het bovenste gedeelte van deze kaptafel is verwerkt, maakt het ontwerp en de functionaliteit van dit meubel compleet, zodat je er zeker van kunt zijn dat je goed bent opgemaakt voordat je het huis verlaat. Deze kaptafel is stevig en het ontwerp betekent dat je dit meubelstuk nog vele jaren zult koesteren.
Transformeer je dagelijkse aankleedschema met de schoonheid van de houten kaptafel met gerookt eikeneffect en open de deur naar stijlen van luxe.
| Gewicht | 15 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 90 × 31.5 × 62 cm |
| gewicht | 15 KG |
| lengte | 90 cm |
| breedte | 31, 5 cm |
| kleur | Eik |
| merk | The Dressing Table Shop |
| maat | Medium |
| kenmerken | Opbergruimte, Houten poten |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 62 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
William Y. –
Iโm thrilled with this table. Itโs practical and provides plenty of space for my things.