€250.00
Upgrade je huis met onze houten kaptafel met gerookt eikeneffect om je ochtenden aangenamer te maken. Bestel de jouwe vandaag nog en leef de weelderige levensstijl die je altijd al wilde.
Een perfecte kaptafel is een must-have en dit meubel is ontworpen met de beste materialen. De afwerking met gerookt eikeneffect is Modern Look die een warme en elegante uitstraling met warme kleuren geeft aan elke moderne woonruimte.
Voeg functionaliteit toe aan het gemak dat begint met de ingebouwde LED-verlichting die het schoonheidsritueel scherp verlicht. De samenwerking kan gemakkelijk je dagelijkse routines verbeteren met een perfecte verlichting die perfect is voor make-up en verzorging.
Deze kaptafel ziet er niet alleen mooi uit, maar heeft ook alles wat nodig is voor de zone, dus hij zou perfect passen in de slaapkamer. Het heeft een groot tafelblad waar al je schoonheidsaccessoires in passen en dankzij het solide materiaal en de afwerking zal het je lang van dienst zijn.
Verfraai de look van je slaapkamer met onze kaptafel, gekozen uit de houten serie met gerookt eikeneffect. Elegant en praktisch in combinatie met een prachtig design, maken van je ochtend een glamoureus ritueel.
Koop de jouwe vandaag nog en bereid je voor op de beste verandering in je slaapkamer. Verwen jezelf in stijl met de houten kaptafel met gerookt eikeneffect. Gemaakt van het beste materiaal, geeft dit prachtige werkstuk perfect het aspect van klasse en waardigheid weer.
De integratie van LED-verlichting verbetert het gemak omdat het je schoonheidsritueel verlicht met de uiterste helderheid van de LED-verlichting. Dit is een geweldige toevoeging aan je slaapkamerdecor en het ontwerp combineert elegantie succesvol met praktisch nut. Maak van je kopje koffie ’s ochtends een glamoureus moment om naar uit te kijken door vandaag de jouwe te bestellen.
Laat je betoveren door onze houten kaptafel met gerookt eikeneffect en haal meer uit je dagelijkse taken dan je ooit voor mogelijk had gehouden.
| Gewicht | 14 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 90 × 31.5 × 62 cm |
| gewicht | 14 KG |
| lengte | 90 cm |
| breedte | 31, 5 cm |
| kleur | Eik |
| merk | The Dressing Table Shop |
| maat | Medium |
| kenmerken | Opbergruimte, Houten poten |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 62 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Jack X. –
This dressing table is amazing. Itโs stylish and fits beautifully in my home.