€250.00
Ingebouwde LED-verlichting en verschillende grote lades maken het mogelijk om deze tafel op een comfortabele manier te gebruiken. Verbeter je gewone dagelijkse praktijk met dit modieuze en nuttige product dat niet alleen deel uitmaakt van je slaapkamermeubilair, maar ook het hulpmiddel wordt waarmee je comfortabel aan je dag kunt beginnen.
De eikenhouten kaptafel Wooden grey Sonoma is een stijlvol item dat waarde toevoegt en verandering brengt in je slaapkamerroutines. Zoals te zien is aan het schitterende ontwerp en de neutrale kleuren, past deze kaptafel perfect in elk modern of eigentijds huis.
Voel het comfort van de LED-verlichting die in de spiegel is geรฏntegreerd voor perfecte verlichting als je je ’s ochtends klaarmaakt of voordat je gaat slapen. Er zijn veel grote lades aan de rechterkant van de tafel, zodat je al je huidverzorgings-, make-up- en haarverzorgingsproducten kunt opbergen.
De tafel is gemaakt volgens een zeer functioneel ontwerp en heeft een afwerking met Sonoma Oak-effect, wat hem een warme maar professionele uitstraling geeft. Het prijzenswaardige ontwerp is ontworpen om je jarenlang tevreden te stellen en is dus een perfecte mix van mode en functionaliteit.
Laat de wastafel en kaptafel eruitzien als een stukje paradijs met de Wooden Grey Sonoma Oak Effect kaptafel. Deze tijdloze klassieker en zijn praktische eigenschappen zullen er niet alleen voor zorgen dat je slaapkamer een beter interieur en esthetische waarde krijgt, maar ook dat je ochtendroutine een plezierige is.
| Gewicht | 18 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 74.5 × 40 × 141 cm |
| gewicht | 18 KG |
| lengte | 74, 5 cm |
| breedte | 40 cm |
| kleur | Grijs |
| merk | The Dressing Table Shop |
| maat | Large |
| functies | LED, Opbergvakken |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 141 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Oliver W. –
I love this table! Itโs practical and adds a lovely touch to my decor.