€350.00
Geef je slaapkamer een persoonlijk tintje met deze prachtige ivoorkleurige houten kaptafelset met chaise, voor de perfecte stijlvolle kaptafelervaring.
Om de look van je slaapkamer te transformeren, is deze ivoorkleurige houten kaptafel met kruk een stuk dat een immense elegantie aan je inrichting zal toevoegen. Door de ivoorkleurige afwerking ziet het meubel er elegant uit en is het een klasse apart, terwijl de houten afwerking zelf het meubel een natuurlijke uitstraling geeft.
De set heeft een fauteuil die handig is als krukje; zo kun je er je beautystation voor de dag van maken. De details van het houten ontwerp zijn ook een aanwinst voor je interieur, terwijl de toevoeging van een krukje de bruikbaarheid van de kaptafel vergroot.
Maak een fantastisch stijlstatement met de traditionele, verfijnde uitstraling van deze ivoorkleurige houten kaptafel en kruk. Deze zachte ivoorkleurige tint is vrij warm waardoor je je comfortabel voelt als je in de kamer bent met de verf op de muren. De bijpassende kruk maakt het comfortabel voor iemand om te ontspannen en zichzelf te verwennen, naast het feit dat het een zeer goede plek is om de dag voor te bereiden.
Deze mooie kaptafel is gemaakt van ivoorkleurig hout en wordt aangevuld met een krukje in dezelfde kleur. Hij is afgeleid van de klassieke ontwerpen en is daarom een elegante aanvulling op je slaapkamers en heeft een mooie afwerking. Het strakke ontwerp en de mooie uitstraling maken deze verzorgingsset functioneel en perfect om aan alle verzorgingsbehoeften te voldoen.
| Gewicht | 12 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 75 × 40 × 78 cm |
| gewicht | 12 KG |
| lengte | 75 cm |
| breedte | 40 cm |
| kleur | Crรจme |
| merk | The Dressing Table Shop |
| maat | Medium |
| kenmerken | Opbergruimte, Houten poten |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 78 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
kiara –
Love this dressing table! Itโs both functional and stylish. Highly recommend.