€400.00
Centreer je slaapkamer met deze opvallende witte hoogglans kaptafel, die zes lades heeft voor al je verzorgingsbenodigdheden.
Verfraai je slaapkamer met deze prachtige witte hoogglans kaptafel met 6 lades. De glans geeft het een zeer koninklijke uitstraling samen met de Sophistication en gemak is niet weggelaten omdat het zes lades heeft. Met strakke lijnen, die goed passen bij het hedendaagse interieur, is deze kaptafel zowel mooi als praktisch, het ultieme beauty station. De uitstraling van het materiaal en het slanke en rechte ontwerp geven klasse aan de ruimte en zijn een aanwinst voor de uitstraling van je huis.
Maak een statement met deze elegante kaptafel in hoogglans wit, met een onberispelijke eigentijdse stijl. Er zijn zes polymeren lades voorzien die je genoeg ruimte geven om je schoonheidsproducten op te bergen, waardoor je kamer er opgeruimd uitziet. Een extra laag glanzende coating geeft een luxueuze uitstraling aan de tegels, de slanke structuur past bij moderne settings en creรซert zo harmonie en een elegante sfeer in je kamer.
Dit prachtige en stijlvolle meubel is een perfecte witte hoogglans kaptafel om je kamer een unieke uitstraling te geven. Het meubel heeft functionele en talrijke lades en de glanzende afwerking geeft het een stijlvolle uitstraling. Maak kennis met de schittering van modern design en vang de essentie van elegantie in je slaapkamer met deze prachtige aanwinst.
| Gewicht | 18 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 120 × 45 × 75.3 cm |
| gewicht | 18 KG |
| lengte | 120 cm |
| breedte | 45 cm |
| kleur | Wit |
| merk | The Dressing Table Shop |
| maat | Medium |
| kenmerken | Opbergruimte, Houten poten |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 75, 3 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Isabella E. –
Iโm thrilled with this dressing table. Itโs functional and looks great in my home.