€250.00
De kaptafel is erg groot en pakt het probleem van een overvolle kaptafel op een passende manier aan. Alle lades en vakken moeten beschikbaar zijn om aan de opslagvereisten te voldoen.
Maak je dagelijkse aankleedmoment extra fantastisch met de luxe LED White High Gloss kaptafel.
Dit elegante meubelstuk is gemaakt in de hoop dat het past bij de inrichting van je slaapkamer of eventueel je kleedkamer, gezien het feit dat het een vrij modern ontwerp heeft.
De kaptafel is gemaakt van mooi materiaal en is afgewerkt met prachtige witte hoogglans, waardoor hij er stijlvol uitziet. De ingebouwde LED-verlichting geeft je die glamourlook om je schoonheidsregimes te ondersteunen.
Deze kaptafel heeft ook veel opbergmogelijkheden en je wint er de rommel mee die vaak geassocieerd wordt met je huis. De lades en het compartiment van de kaptafel zijn geschikt voor het plaatsen van alle make-up, huidverzorgingsproducten en andere accessoires, en het wordt heel gemakkelijk om bij deze items te komen als je ze nodig hebt.
In het algemeen, voor het plannen van het evenement of voor gebruik in een dagelijkse praktijk, dit uitzonderlijke interieur droom item Luxe LED Wit Hoogglans Kaptafel veranderen de gewone make-up les in een koninklijke. Je zou jezelf een plezier moeten doen door dit verbazingwekkende en multifunctionele meubelstuk in huis te halen en je huis om te toveren in een mooie en elegante zone.
| Gewicht | 25 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 100 × 40 × 80 cm |
| gewicht | 25 KG |
| lengte | 100 cm |
| breedte | 40 cm |
| kleur | Wit |
| merk | The Dressing Table Shop |
| maat | Medium |
| kenmerken | Metalen poten, opbergruimte |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 80 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Ava D. –
This dressing table is fantastic! Itโs well-designed and adds a touch of luxury to my space.