€310.00
Richt je slaapkamer elegant in met de Modern Design kaptafel met een elegante witte afwerking.
Dit meubel heeft sierlijke rondingen, een groot en glad oppervlak om je make-up op aan te brengen en genoeg lades en planken voor al je schoonheidsproducten.
Dit maakt deze moderne minimalistische kruk gemakkelijk te combineren met andere meubels omdat het geen uitgesproken kleur heeft die kan contrateren met andere meubels, wat het die verfijnde look geeft.
Het is tijd om je ochtendroutine te verbeteren met dit prachtige meubelstuk – de kaptafel van je dromen!
Maak kennis met onze nieuwe kaptafel in een zo gemanierde witte kleur, die ideaal past in elke moderne slaapkamer en kleedruimte. Het is een prachtig meubelstuk dat je een kleine ruimte geeft om je dag te beginnen. Deze kaptafel heeft eenvoudige rechte lijnen en een eigentijdse uitstraling die naadloos past bij het algehele decor van de kamer en het een vleugje elegantie geeft.
Deze kaptafel is gemaakt van eersteklas materialen en zal de tand des tijds doorstaan. De constructie is erg sterk en dat maakt hem erg stabiel en als hij goed onderhouden wordt, kan hij vele jaren dienst doen. Omdat het glanzend wit is, geeft het ook de indruk van elegantie en flexibiliteit wanneer het geรฏnstalleerd wordt op bestaande meubelstijlen of kleuren in de kamer. Ongeacht of je sympathiseert met de high-tech Scandinavische of eclectische stijl, deze kaptafel zal zijn plaats vinden in het interieur.
De basisfunctionaliteit van deze kaptafel wordt goed onderstreept door zijn constructie. Het heeft een groot tafelblad dat ervoor zorgt dat elk schoonheidsproduct, variรซrend van make-up en huidverzorging tot haarspullen en producten, een plekje vindt. Op de tafel is ook een grote paarse spiegel geplaatst zodat je je spiegelbeeld van beide kanten kunt bekijken.
Er zijn ook verschillende lades en compartimenten voorzien om de spullen in op te bergen, zodat de kamer niet rommelig wordt. Deze eigentijdse kaptafel is praktisch en duurzaam, en deze kaptafel is een essentieel item om een vleugje elegantie in je dagelijks leven te brengen en de mogelijkheid om een mooie kleedruimte te creรซren.
| Gewicht | 12 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 105 × 35 × 151 cm |
| merk | The Dressing Table Shop |
| gewicht | 12 KG |
| lengte | 105 cm |
| breedte | 35 cm |
| hoogte | 151 cm |
| kenmerken | Opbergruimte, Houten poten |
| maat | Groot |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Onregelmatig |
| kleur | Wit |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Amelia H. –
This dressing table is excellent. Itโs spacious and complements my room decor beautifully.