€350.00
Upgrade je verzorgingsproces met deze strakke, androgyne off-black houten kaptafelset, samen met een kruk voor een nette en praktische plek om je dag te beginnen.
Dit is wat we vonden in een van de online meubelwinkels; deze aantrekkelijke moderne off-black houten kaptafel met een bijpassende kruk zou goed passen in elk huis. De afwerking van dit product is off-zwart met behoud van de natuurlijke textuur van het hout, waardoor het product een gelikte en moderne uitstraling heeft. De set wordt compleet gemaakt met een stoel die je kunt gebruiken als kruk, waardoor het niet alleen handig maar ook chique is voor je verzorgingsbehoeften.
De combinatie van een plankenhouten structuur en het ontbreken van onnodige versieringen in het meubel draagt bij aan de algehele eigentijdse en klassieke uitstraling van de kruk en zorgt voor de functionaliteit van de kaptafel in รฉรฉn.
Deze off-black houten kaptafel en kruk set zijn chique en strak; perfect voor iedereen die mee wil doen met de trend van eigentijds gestileerd meubilair. Deze tint zwart is niet helemaal zwart, maar heeft wat grijs, waardoor het een rebelse en intensieve look geeft voor je woonruimte die je een moderne uitstraling zal geven. De bijpassende kruk is comfortabel om op te zitten en daarom is deze ruimte zowel modieus als handig om je voor te bereiden op de dag.
Deze kaptafel is ontworpen met een off-black houten materiaal om een modern tintje aan je kleedruimte te geven; hij wordt geleverd met een bijpassende kruk. Door en door is het een stijlvol meubelstuk; het ontwerp is bescheiden en de gladde afwerking geeft het de mogelijkheid om perfect in een slaapkamer te passen. Geniet van de mogelijkheid om je in comfort en stijl te verzorgen met deze elegante set die een strak ontwerp heeft en perfect is gecoat.
| Gewicht | 14 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 75 × 40 × 78 cm |
| gewicht | 14 KG |
| lengte | 75 cm |
| breedte | 40 cm |
| kleur | Zwart |
| merk | The Dressing Table Shop |
| maat | Medium |
| kenmerken | Opbergruimte, Houten poten |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 78 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Benjamin N. –
I adore this table. Itโs elegant and adds a lovely touch to my space.