€310.00
Shop voor Moderne Eiken Effect Kaptafel in Wit en til je slaapkamermeubels naar een heel nieuw niveau. Deze stijlvolle en moderne commode wordt geleverd met een prachtige eikenhouten effectieve inrichting die elegantie in je huis brengt.
Deze kaptafel is ruim genoeg en is vrij strak geconstrueerd, waardoor je er allerlei schoonheidsproducten in kwijt kunt.
Maximaliseer de ruimte in je slaapkamer met dit eigentijdse en veelzijdige stuk dat een perfecte aanvulling zou zijn op je slaapkamermeubels.
Hier is onze Moderne Eiken Effect Kaptafel in Wit, bedrieglijk stijlvol meubilair voor elke moderne slaapkamer. Deze kaptafel is speciaal ontworpen en afgewerkt met eikenhout als het belangrijkste materiaal, versterkt met een witte glans die het een frisse en stijlvolle touch geeft waardoor het een zeer veelzijdig meubelstuk is.
De eiken afwerking geeft de kaptafel een aantrekkelijke natuurlijke uitstraling en de witte afwerking zorgt voor een frisse uitstraling in je kamer. Het niet geprofileerde uiterlijk en de lage facetten maken hem geschikt voor elke verdere styling, waarvan het ontwerp kan variรซren van de minimalistische en elegante slaapkamer tot de boho-slaapkamer.
Deze kaptafel is niet alleen mooi, maar tegelijkertijd ook nuttig en functioneel. Je zult onder de indruk zijn van de grote tafelbladen; de tafel biedt genoeg ruimte voor je cosmetica, make-up, huidverzorgingsproducten, kammen, spiegels, sieraden en alles wat je nodig zou hebben in je beautyset.
Transformeer je slaapkamer met de Modern Oak Effect Dressing Table in White; je zult hem nooit meer willen veranderen vanwege de ideale combinatie van elegantie, functionaliteit en stevigheid.
| Gewicht | 12 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 105 × 35 × 151 cm |
| Lengte | 105 cm |
| Breedte | 35 cm |
| Gewicht | 12 KG |
| Kleur | Wit |
| Merk | The Dressing Table Shop |
| maat | Large |
| kenmerken | Opbergruimte, Houten poten |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Onregelmatig |
| Hoogte | 151 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Liam M. –
This dressing table is perfect. Itโs functional and looks great in my room.