€310.00
We presenteren een unieke moderne kaptafel met spiegel in een mooie grijswitte kleur. Het is een meubelstuk dat goed ontworpen en vervaardigd is en het beoogde doel van kaptafel dient, terwijl het de huidige stijlen in de meubelmarkt weergeeft.
Gemaakt met detail, biedt het beschikbare werkoppervlak ruimte voor alle noodzakelijke cosmetica en de grote spiegel verfraait en veredelt de ruimte voor persoonlijke verzorging. Het Grey White kleurenschema is nieuw en verbetert de esthetiek terwijl het past in elk interieurontwerp dat klanten kunnen hebben.
Deze kaptafel is perfect om elke alledaagse dag op te vrolijken, want hij ziet er absoluut prachtig uit en is tegelijkertijd heel functioneel.
Met onze moderne kaptafel met spiegel in grijswitte kleur geef je je slaapkamer of kleedkamer een luxueuze uitstraling. Deze kaptafel is niet alleen functioneel en gemakkelijk om naar te kijken, met strakke lijnen en een stijl die elke schoonheidsroutine aangenamer maakt met een vleugje klasse. Deze kaptafel is ontworpen en ontwikkeld met veel precisie en zorgvuldige detaillering en zal de uitstraling van je kamer zeker verbeteren.
Dit meubel is bedoeld als kaptafel en heeft een groot tafelblad waar je je make-up items kunt opbergen. Als het gaat om het aanbrengen van make-up, het fixeren van het haar of zelfs het bevestigen van sieraden, is deze kaptafel ruim genoeg om alle vereiste processen uit te voeren. De grijswitte kleur geeft het product een meer eigentijdse en elegante uitstraling en kan gemakkelijk worden geรฏntegreerd in elke omgeving en kan ook complementeren of contrasteren met de bepaalde toon.
Deze kaptafel is interessant vanwege de grote spiegel die bijdraagt aan de diepte en verlichting van je kamer. De plaats van de spiegel is ook zo gekozen dat je de juiste hoek hebt om je te scheren en je haar te borstelen. Verder zijn er lades, die zijn opgenomen in het ontwerp van de tafel en zorgen voor de bruikbaarheid van de ruimte omdat je er cosmetica, borstels en andere benodigdheden in stijl in opbergt. Deze kaptafel is gemaakt van mooie materialen en is ontworpen om lang mee te gaan, zodat de gebruiker waar voor zijn geld krijgt. Verfraai je slaapkamer met de toevoeging van de Moderne Kaptafel met Spiegel in Grijs Witte Kleur en krijg een samensmelting van klassiekers en het beste van de moderne wereld.
| Gewicht | 8 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 80 × 35 × 116 cm |
| gewicht | 8 KG |
| lengte | 80 cm |
| breedte | 35 cm |
| hoogte | 116 cm |
| merk | The Dressing Table Shop |
| maat | Medium |
| kenmerken | Opbergruimte, Houten poten |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Onregelmatig |
| kleur | Grijs, Wit |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Harper I. –
Iโm very pleased with this dressing table. Itโs elegant and fits well in my space.