€200.00
Met voldoende vakken voor laden en planken zorgt deze kaptafel voor het opbergen van cosmetica, accessoires en andere persoonlijke spullen.
Hier is er nog een, namelijk de moderne LED kaptafel van gerookt eikenhout – de klassieke kaptafel voor de moderne slaapkamer.
Deze kaptafel is gemaakt van gerookt eikenhout en is ontworpen om decoratief aan de muur te worden bevestigd.
De LED-verlichting is een extra bonus en geeft de glamourverlichting tijdens het baden of het doen van make-up. Deze kaptafel is klein genoeg om minimale ruimte in te nemen, maar biedt toch alle functies die uiteindelijk nuttig zijn.
De gerookte eiken afwerking geeft een warm en luxueus gevoel aan je huis, samen met het feit dat de planken van hout gemaakt zijn, waardoor ze zeer duurzaam zijn. De organisatie van de technologie in overeenstemming met de stijl voor wandmontage maakt eenvoudige installatie mogelijk en doet geen afbreuk aan de esthetiek van een rommelig uiterlijk.
Deze moderne LED wandkaptafel in gerookt eikenhout is verkrijgbaar in verschillende maten, afhankelijk van de ruimte die je nodig hebt. Hij is verkrijgbaar in verschillende breedtes, zodat je er een kunt krijgen die past bij de indeling van je kamer. Dit geeft je huis een verfijnde uitstraling en is perfect als je op zoek bent naar een meubelstuk waarmee je je huis kunt aanpassen aan de huidige trends.
Verfraai je kleedkamer met onze moderne LED kaptafel van gerookt eikenhout die bij de schoonheid van je kleedkamer past en alles heeft wat je nodig hebt. Verfraai je huis of kantoor vandaag nog met dit stijlvolle en functionele ontwerp.
| Gewicht | 16 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 110 × 40 × 79 cm |
| gewicht | 16 KG |
| lengte | 110 cm |
| breedte | 40 cm |
| kleur | Eik |
| merk | The Dressing Table Shop |
| maat | Medium |
| kenmerken | LED, Opbergvakken |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 79 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
James K. –
This dressing table is fantastic! Itโs stylish and provides plenty of space for grooming.