€650.00
Deze naturel massief houten kaptafel met kruk is een prachtig stuk dat bestaat uit een kaptafel en een gestoffeerde bijpassende kruk die specifiek het warme en uitnodigende natuurlijke massief houten materiaal belichaamt.
Deze naturel massief houten kaptafel met kruk is een meubelstuk dat met veel precisie is ontworpen en zeker een vorm van natuurlijke elegantie zal toevoegen aan elke slaapkamer of kleedruimte.
De kaptafel is gemaakt van hoogglans gepolijst massief hout dat een natuurlijke en vriendelijke uitstraling heeft die past bij elk type interieur.
De houten look die het meubel geeft is smaakvol en weerspiegelt de natuurlijke nerven op het hout waardoor het meubel een natuurlijke uitstraling heeft die de ware aard van het meubel naar voren brengt. Het grote tafelblad biedt veel ruimte die gebruikt kan worden voor het organiseren van alle verzorgingsaccessoires, en de lades bieden ook veel opbergruimte voor al je spullen.
Naast de kaptafel is er de toiletstoel, die ook gemaakt is van hetzelfde hout als de kaptafel, maar met stoffen bekleding in een bijpassende kleur, wat dit ensemble een meer comfortabele en ingewikkelde look geeft. Met name het ontwerp van de kruk combineert op coherente wijze met de kaptafel, waardoor het badmeubel er visueel prachtig uitziet.
Of het nu gebruikt wordt als een accentmeubel in een hoek of als het pronkmeubel voor een slaapkamer, de kaptafel met kruk is een nietje in ieders huis. Wat betreft de constructie is het vrij duurzaam dankzij de natuurlijke houten afwerking en dikke panelen; wat betreft het ontwerp is het tijdloos en past het in bijna elke interieurstijl, variรซrend van landelijk tot modern boerderijtje.
| Gewicht | 19.6 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 135 × 45 × 83 cm |
| gewicht | 19, 6 KG |
| lengte | 135 cm |
| breedte | 45 cm |
| kleur | Eik |
| merk | The Dressing Table Shop |
| maat | Large |
| kenmerken | Opbergruimte, Houten poten |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 83 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Lucas Q. –
This dressing table is fantastic! Itโs practical and adds a great touch to my decor.