€750.00
De 3-delige kaptafelset in gebroken wit en eikenhout is een prachtig ontworpen kaptafel, spiegel en gestoffeerde kruk.
Off-White and Oak 3-Piece Dressing Table Set biedt een actieve interactie tussen het moderne minimalistische en het traditionele sierlijke uiterlijk en draagt bij aan de creatie van de verfijnde sfeer van de kaptafel.
De kaptafel wordt geleverd met bijpassende en verstelbare spiegel en een stijlvol gestoffeerd kaptafeltje dat de set en de beoogde ruimte perfect aanvult als kaptafel of slaapkamer.
Het frame van de kaptafel is van massief eiken, duurzaam en sterk om de nodige steun te bieden, terwijl de woestijnroze gebroken witte kleur comfort genereert. Het brede schaalontwerp zorgt ervoor dat er genoeg ruimte is voor je verzorgingsspullen en de bijgeleverde lades zorgen ervoor dat je spullen gemakkelijk gesorteerd kunnen worden.
De bijgeleverde spiegel heeft een frame van eikenhout en de gebroken witte kleur past perfect bij de kaptafel. Dit betekent dat het leven van een modieuze diva aangenaam en praktisch zal zijn als ze zichzelf goed gedetailleerd kan bekijken in de heldere spiegel zonder vervormingen.
Het laatste meubelstuk dat de andere stukken in de kamer aanvult is een krukje bekleed als een gewone stoel om op te zitten. Het krukje past visueel bij de kaptafel en de spiegel en versterkt de uitstraling van het geheel en de samenhang tussen de items.
De driedelige kaptafelset in gebroken wit met accenten van eikenhout is perfect voor gebruik in elk huis en is klassiek stijlvol. Dit betekent dat hij in elk interieur past, van boerderij tot hedendaags. Deze set is een uitrusting die niet alleen een goede aankoop zal zijn met een goede bruikbaarheid, maar die ook een leuke sfeer zal creรซren in je huis.
| Gewicht | 19 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 98 × 43 × 82 cm |
| gewicht | 19 KG |
| lengte | 98 cm |
| breedte | 43 cm |
| kleur | Gebroken wit |
| merk | The Dressing Table Shop |
| maat | Medium |
| kenmerken | Opbergruimte, Houten poten |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 82 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Michael T. –
I adore this table! Itโs practical and enhances my bedroom decor beautifully.