€379.14
Dit item is een geweldige aanvulling op iemands huis omdat het is gebouwd met een net en robuust ontwerp dat ervoor zorgt dat het vele jaren meegaat.
De Premium Black Minimalist Six Drawer Dressing Table is een geweldig uitziende tafel voor een vleugje klasse in je kamers en huizen. Ontworpen met een econoline zwarte en ultra-gepolijste look, kan het perfect samengaan met moderne en hedendaagse ontwerpen.
Deze kaptafel is gemaakt met veel precisie en detail in de afwerking, zowel in het ontwerp als in het gebruik. Zes volledig uittrekbare, zacht sluitende lades met ToDo-bakken over de hele breedte bieden klanten veel opbergruimte voor cosmetica, sieraden, accessoires en andere benodigdheden. De lades hebben soepele en modieuze handgrepen waarmee de lade gemakkelijk uitgetrokken of gesloten kan worden.
Maar het detail waardoor deze kaptafel echt opvalt, is het ontwerp. Het heeft een zijtafel die kan worden uitgetrokken voor gebruik als tafel en dit maakt de ruimte zeer handig voor het verstrekken van make-up station, Styling station of een bureau. Ze hebben ook een stijlvolle standaard en maken het dus mogelijk om je meest bewonderde decorstukken mee te nemen en smaak toe te voegen aan de kaptafel.
De Premium Black Minimalist Six Lades Kaptafel is ruim 100 cm lang en 80 cm hoog in een strakke zwarte kleur en heeft toch een minimalistisch design. Hij is vrij slank en heeft niet veel knoppen en knopjes, waardoor hij er vrij fris en netjes uitziet en veelzijdig kan worden gebruikt in elke kamer van het huis.
In je slaapkamer als kaptafel, in je studeerkamer als bureau of als een soort kast in je woonkamer, dit product zal je niet teleurstellen. Meer dan een kaptafel is het een uitstekende toevoeging aan je huis vanwege het klassieke ontwerp en flexibele gebruik.
Als je de Premium Black Minimalist Six Lades Dressing Table koopt, krijg je niet alleen een stijlvolle zwarte kaptafel, maar ook een heel praktische met veel functies. Het zijn duurzame constructies met een aantrekkelijk uiterlijk, waardoor ze lang meegaan en een mooie aanwinst zijn voor elk huis.
| Gewicht | 18 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 100 × 40 × 80 cm |
| gewicht | 18 KG |
| lengte | 100 cm |
| breedte | 40 cm |
| kleur | Zwart |
| merk | The Dressing Table Shop |
| maat | Medium |
| kenmerken | Opbergruimte, Houten poten |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 80 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Matthew V. –
Iโm thrilled with this table. Itโs well-made and fits beautifully in my room.