€900.00
Dit is de Robuuste 3-delige kaptafelset van massief eiken, een functionele kaptafelset met een kaptafel, een modieuze spiegel en een gestoffeerde kruk die allemaal gemaakt zijn van massief eiken.
De kaptafel is de Robust Solid Oak 3-Piece Dressing Table Set die een geraffineerd en goed gebouwd ontwerp heeft dat een leven lang meegaat. Gemaakt van Hi-end massief eikenhout bestaat deze set uit een grote kaptafel, een spiegel en een stijlvolle gestoffeerde kruk, die een praktische en visueel verenigde badmeubelzone creรซert.
Het heeft een uitgebreide bovenkant waar een vrouw haar cosmetica en accessoires en haar dagelijkse benodigdheden kan plaatsen. De constructie van dit model is van massief eiken en zal door de jaren heen ondersteuning en stevigheid blijven bieden, zodat het stuk kan worden beschouwd als een permanente en betrouwbare toevoeging aan de inrichting van elk huis, zelfs als de inrichting in kwestie vrij traditioneel is; tegelijkertijd past deze tafel ook gemakkelijk in modernere en innovatieve interieurontwerpen. De geรฏntegreerde lades zijn een handige opbergruimte omdat al je spullen er handig in kunnen worden opgeborgen en gemakkelijk toegankelijk zijn.
Het volgende meubelstuk is de spiegel, gemaakt van eikenhout, past bij de algemene stijl en biedt een heldere, niet-vervormde reflectie voor de ochtendroutine. Het laatste item dat bij de set past is een comfortabel gestoffeerd krukje dat wordt gebruikt als accessoire bij de kaptafel.
Deze 3-delige kaptafelset is gemaakt van massief eikenhout van de hoogste kwaliteit en kan worden gezien als een perfecte en verstandige investering in je interieur die de sfeer in je slaapkamer of kaptafel zal veranderen. Het materiaal en de constructie zijn eersteklas en het onberispelijke utilitaire en esthetische ontwerp van de deuren zorgt voor jarenlang gezond gebruik en plezier.
| Gewicht | 15 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 110 × 40 × 79 cm |
| gewicht | 15 KG |
| lengte | 110 cm |
| breedte | 40 cm |
| kleur | Eik |
| merk | The Dressing Table Shop |
| maat | Medium |
| kenmerken | Spiegel, Opbergruimte, Houten poten |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 79 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Aiden Y. –
This dressing table is fantastic! Itโs practical and adds a lovely touch to my decor.