€550.00
Rustic Chunky Pine Wooden Dressing Table is een prachtige kaptafel die een warme rustieke stijl in je huis brengt, gemaakt van massief grenenhout.
De Rustic Chunky Pine Houten Kaptafel is een prachtig meubelstuk met de rustieke en grove dennenhouten structuur die veel mensen waarderen bij het inrichten van hun huis.
Deze kaptafel is gemaakt van hoogwaardig massief grenenhout, wat zorgt voor duurzaamheid en een mooie ambachtelijke afwerking die de rijkdom van primitieve esthetiek uitstraalt.
Deze kaptafel heeft een klassiek minimalistisch ontwerp door zijn vorm en het ontbreken van versieringen, wat past bij elke stijl van de rest van de kamer, traditioneel of modern. De rijkdom van de afgeronde volumes en het grote en vriendelijke blad betekent dat er plaats is voor alle benodigde beauty tools en de ingebouwde lades en planken bieden oplossingen voor het opbergen.
Deze kaptafel straalt een echt gevoel uit door de knoesten en nerven van het hout dat gebruikt is om dit ontwerp te maken. De afwerking is met precisie gedaan en de esthetiek van het hout dat invitatief gebruikt is bij het maken van het meubelstuk is met elegantie gedaan, waardoor het zeer uniek en mooi is.
Of je nu van plan bent om het in je slaapkamer, lees meer hoek, of in je kleedkamer te zetten, deze shabby chic rustieke grenen kaptafel zal veel warmte, karakter en landelijke stijl aan de betreffende kamer geven. Het is de beste optie voor wie op zoek is naar het praktische van een gereedschap en een esthetisch aantrekkelijk meubelstuk dat je plek een landelijke stijl zal geven.
| Gewicht | 14 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 106 × 49 × 76 cm |
| gewicht | 14 KG |
| lengte | 106 cm |
| breedte | 49 cm |
| kleur | Bruin |
| merk | The Dressing Table Shop |
| maat | Medium |
| kenmerken | Opbergruimte, Houten poten |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 76 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Eleanor Z. –
Iโm very pleased with this stand. Itโs stylish and enhances my bedroom decor.