€830.02
Deze kaptafel heeft genoeg lades en aparte vakken voor cosmetica, sieraden en andere persoonlijke bezittingen, waardoor het handig is om dingen op te bergen.
Neem een stap terug in de tijd naar de tijd van stijl en schoonheid met onze unieke Nordic White Vintage kaptafel met gemonteerde spiegel en krukset. Dit is een indrukwekkend meubelstuk dat de principes van vintage design behoudt en comfort en stijl succesvol combineert tot een prachtig accent in je slaapkamer.
Deze kaptafel is vergelijkbaar met die in een negentiende-eeuws boudoir, met fijn gesneden en soepele lijnen met slapende hoofdlijsten. Het pronkt met de Scandinavische designesthetiek die bekend staat om zijn element van eenvoud; tegelijkertijd geeft de antiekwitte afwerking je persoonlijke arena een warme en stijlvolle uitstraling.
Als je in de gemonteerde spiegel kijkt die net zo helder is als de dag dat de spiegel werd gebracht, en met de verlichting die gematigd helder en rustgevend is, zul je je zeker voelen als een prinses die klaar is om op een bal bediend te worden. De compilatiekruk is gemaakt van fluwelen stof die de gebruiker de tijd van zijn leven geeft terwijl hij ’s ochtends zijn kleren aantrekt of ’s avonds uittrekt.
Met veel ruimte in de vele lades en uitsparingen helpt deze kaptafel bij het organiseren van je cosmetica, sieraden en andere accessoires. De grote ruimte op het tafelblad biedt voldoende ruimte voor het plaatsen van make-up en huidverzorgingsproducten en de uitgeruste planken geven meer mogelijkheden om ze te laten zien.
Of je nu een nostalgicus bent van allerlei soorten ornamenten, veel weet over meubels of gewoon een smaak hebt om alleen het beste te kiezen, deze Nordic White Vintage Kaptafel met Gemonteerde Spiegel en Krukset is een van die items die veel bijdragen aan je nachtkastje en kan een echte schat worden die de jaren zal vullen met vreugde.
| Gewicht | 21 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 74.5 × 40 × 141 cm |
| gewicht | 21 KG |
| lengte | 74, 5 cm |
| breedte | 40 cm |
| kleur | Wit |
| merk | The Dressing Table Shop |
| maat | Large |
| functies | Spiegel, Opbergruimte |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 141 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Ethan S. –
This dressing table is wonderful. Itโs elegant and provides ample storage.