€535.76
Nordic Marble and Brass Dressing Table ziet er prachtig uit en is gemaakt van superieur materiaal, waardoor de slaapkamer een object van schoonheid wordt. De schokkende en exquise uitstraling is van gonfleant, eenvoudigweg verfijnd.
We presenteren de Nordic Marble and Brass Dressing Table, een luxueus item in de badkamermeubelsector dat zich richt op een discrete maar eerder chique markt. Deze prachtige kaptafel is stijlvol en ruimtebesparend omdat het meubel een klein hoekformaat heeft. Met name deze kaptafel verschilt van de meeste die een smaakvol minimalisme nastreven, want de Nordic Marble and Brass Dressing Table is heel duidelijk onverbloemd in zijn ambitie om te choqueren en te verbazen.
Marmer en messing zijn gebruikt in de setting om te verzekeren dat dit stuk met groot vakmanschap is gemaakt. Dit weerspiegelt de geraffineerde sierlijkheid van het messing dat helder afsteekt tegen de onderliggende gravures van het marmer, waardoor een positief ruimtelijk contrast ontstaat. Door hun kleine formaat zijn kaptafels perfect voor mensen met een kleine kamer of kleine tot middelgrote slaapkamer of als extra meubelstuk.
Hoewel het een klein meubelstuk is, zorgt Nordic Marble and Brass Dressing Table voor een groot aantal lades waarin alle cosmetica en make-up producten kunnen worden opgeborgen. Er is een grote en diepe lade die geweldig is voor het opbergen van cosmetica, kwasten en andere dingen die met make-up te maken hebben; er is een andere open plank direct onder die heel handig is voor het bewaren van spullen die vaker gebruikt worden dan andere.
Daarom wordt de Nordic Marble and Brass Dressing Table, die bekend staat om zijn unieke en prachtige ontwerp en decoratiematerialen, het belangrijkste accessoire van een slaapkamer. Het ontwerp is prachtig en gedurfd om een glamoureus gevoel over te brengen, wat verklaart waarom diverse en stijlvolle mensen het als een geweldige aanvulling op hun huis zullen beschouwen.
Ter verduidelijking, deze bestelling bestaat alleen uit de kaptafel. De genoemde spiegel en kruk worden niet meegeleverd.
| Gewicht | 18 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 90 × 50 × 132.5 cm |
| gewicht | 18 KG |
| lengte | 90 cm |
| breedte | 50 cm |
| kleur | Marmer |
| merk | The Dressing Table Shop |
| maat | Large |
| kenmerken | Opbergruimte, Houten poten |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Rond |
| Hoogte | 132, 5 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Alexander R. –
I love the design of this table. Itโs well-crafted and complements my room beautifully.