€200.00
Of ze zich nu aankleedt voor de passpiegel of zich klaarmaakt voor de dag, met deze kaptafel en stoelset voelt ze zich als een prinses.
Nu presenteren we de roze en witte kinderkaptafel met stoel, een leuke decoratie voor elke kleine meisjesslaapkamer.
Deze compacte en nogal schattige set wordt geleverd met een groot tafelblad dat gemakkelijk plaats biedt aan al haar make-up en andere accessoires voor de ochtendspiegelroutine. De bijpassende stoel biedt haar een comfortabele zitplaats terwijl ze wacht om modieus te pruilen.
Uitgerust met een solide afwerking is deze kaptafelset heel praktisch en kan hij worden ingedeeld bij het diva babyroze en witte type.
Het schattige ontwerp is erop gericht om elk meisje, en vooral de allerkleinsten, zich een prinses te laten voelen terwijl ze haar dagelijkse bezigheden uitvoert. Zoals te zien is in de architectuur van de jurk, kunnen jonge meisjes zich prinses voelen als ze hun dag dansend voor de spiegel beginnen met een mooie glimlach.
Het is een kaptafel en stoelset in kindermeubelstijl, dus het is een perfecte aanvulling voor elke kleine meisjeskamer. Zegen je baby met deze prachtige uitvinding van de mens en bezorg haar urenlang speel- en verkleedplezier.
| Gewicht | 11.3 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 98 × 43 × 82 cm |
| kleur | Roze |
| gewicht | 11, 3 KG |
| lengte | 98 cm |
| breedte | 43 cm |
| merk | The Dressing Table Shop |
| maat | Medium |
| kenmerken | Spiegel, Opbergvak |
| materiaal | Kunststof |
| patroon | Effen |
| vorm | Onregelmatig |
| Hoogte | 82 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Eva F –
This kids dressing table is stylish and very practical.