€300.00
Verfraai je slaapkamer met de Off White en Oak Wooden Dressing Table Set die een ouderwetse uitstraling heeft gemengd met de nieuwe stijl voor een esthetische en toch functionele aankleedtafel.
Deze prachtige houten kaptafelset in gebroken wit en eikenhout voegt elegantie toe aan je slaapkamer. Door de zachte off-white afwerking met natuurlijk eikenhout heeft het product een klassieke en luxe uitstraling. De prachtige set bestaat uit een grote kaptafel en een bijpassende stoel, die erg handig is om je ochtendlook compleet te maken.
De houten kaptafelset in gebroken wit en eikenhout heeft een klassiek modern tintje dat gemakkelijk in elk interieur past zonder uit de toon te vallen. Duurzaamheid is gemakkelijk te verklaren door de keuze van een hoogwaardig houten materiaal, het ontwerp is eenvoudig en beknopt, wat een afgemeten moderniteit geeft aan de structuur. Bewaar je beautytools en cosmetica niet overal en wees klaar om het gevoel van elegantie te krijgen in deze prachtige set.
Bij deze houten kaptafelset in gebroken wit en eikenhout draait alles om minimalisme met natuurlijke materialen. De zachte off-white afwerking van de meubels complementeert de warme tinten van het eikenhout en zorgt zo voor een knus gevoel in je slaapkamer. Deze set decoreert niet alleen je kamer, maar biedt ook een functionele en mooie oplossing voor je dagelijkse verzorging. Til je slaapkamer en badkamer naar een hoger niveau met deze klassieke en luxe kaptafelset.
| Gewicht | 12 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 100 × 49 × 129 cm |
| merk | The Dressing Table Shop |
| gewicht | 12 KG |
| lengte | 100 cm |
| breedte | 49 cm |
| hoogte | 129 cm |
| kenmerken | Opbergruimte, Houten poten |
| maat | Groot |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Rechthoekig |
| kleur | Gebroken wit |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Grace B. –
I adore this table! Itโs practical and makes my daily routine much easier.