€250.00
Het heeft een waardige uitstraling door de Sonoma Oak afwerking, waardoor het zeer elastisch is in zijn toepassing in bijna alle decors.
We stellen de Sonoma Eiken Houten Kaptafel met Kruk aan je voor en deze past gemakkelijk in elk thema van een slaapkamer of kleedkamer.
Deze Sonoma eikenhouten kaptafel met kruk is gemaakt van Sonoma eikenhout dat van topkwaliteit is en het item een zeer realistische uitstraling geeft.
De lengte van het tafelblad is ook ruim genoeg om alle noodzakelijke cosmetica op te bergen, en er is een spiegel zodat het handig is om geen extra planken te nemen, en erg handig als je make-up op moet doen. Het bijbehorende krukje maakt indruk door zijn ontwerp en dient om het gemak van zitten te behouden, wat betekent dat het elke keer comfortabel is. Deze kaptafel is relatief goed gemaakt van materialen van redelijke kwaliteit en garandeert dat hij niet lang zal bezwijken onder het gebruik.
De Sonoma eiken afwerking geeft het net dat beetje elegantie dat het in een klasse van meubilair plaatst dat in elk huisdecoratiethema past. Til je traditionele routine naar een hoger niveau met de koninklijke Sonoma eikenhouten kaptafel met kruk. Verander je dagelijkse gewoontes in glamour met de Sonoma Eiken Houten Kaptafel met Kruk en maak van een gewone slaapkamer of kleedkamer een meesterwerk.
| Gewicht | 21 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 74.5 × 40 × 141 cm |
| gewicht | 21 KG |
| lengte | 74, 5 cm |
| breedte | 40 cm |
| kleur | Eik |
| merk | The Dressing Table Shop |
| maat | Large |
| kenmerken | Metalen poten, spiegel, opbergruimte |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 141 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Nora I. –
This dressing table is wonderful. Itโs elegant and enhances my bedroom decor.