€350.00
Het is tijd om je verzorging naar een hoger niveau te tillen met de Witte Hoogglans Houten kaptafel; een combinatie van klasse en elegantie met de nodige elementen voor een superieur verzorgingsaccessoire.
Deze witte hoogglans houten kaptafel is majestueus en zal direct de glamour van je ruimte verhogen. De hoogglans afwerking geeft het meubel een vleugje hi-style van nu, terwijl de witte afwerking een frisse indruk geeft aan je kamer.
Deze kaptafel heeft zeer indrukwekkende kenmerken gemaakt van kwaliteitshout en biedt stijl en nut op de beste manier. Dit ontwerp ziet er modern uit omdat het meubel een slanke vorm heeft en er delicate lijnen zijn gebruikt.
De elegantie van de kaptafel blijkt duidelijk uit de naam; Stijlvolle Witte Hoogglans Houten Kaptafel. Het ultragepolijste oppervlak helpt bij het produceren van een stijlstatement dat glamoureus van aard is en het gebruik van wit zorgt voor een schoon en fris gevoel in je huis. De kwaliteit van het gebruikte hout maakt het duurzaam en tegelijkertijd modieus, waardoor de kaptafel een prachtig middelpunt wordt in de verzorgingsruimte.
Hier introduceren we een elegante en luxe kaptafel – de Stijlvolle Witte Hoogglans Houten Kaptafel. Het gepolijste en glanzende witte oppervlak is het meest geschikt voor de actieve en veeleisende mensen van vandaag die de voorkeur geven aan een elegant en praktisch ontwerp. Dit is zo’n stijlvol en functioneel accessoire dat je verzorgingsruimte gemakkelijk kan upgraden en nog comfortabeler kan maken.
| Gewicht | 22 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 120 × 41 × 76 cm |
| gewicht | 22 KG |
| lengte | 120 cm |
| breedte | 41 cm |
| kleur | Wit |
| merk | The Dressing Table Shop |
| maat | Medium |
| kenmerken | Opbergruimte, Houten poten |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 76 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Emily M. –
This dressing table is perfect. Itโs elegant and provides ample space.