€800.00
Deze Strakke Antraciet Houten Kaptafel met 6 Laden is een stijlvol meubelstuk dat dienst doet als ijdelheid voor je schoonheidsspullen doordat het antraciet een uiterlijk geeft en wordt geleverd met zes ruime laden om je spullen in op te bergen.
Strakke Antraciet Houten Kaptafel met 6 Laden is een elegant en stijlvol meubelstuk voor de slaapkamer of de kleedkamer.
Deze kaptafel is gemaakt van hout van superieure kwaliteit en heeft een aantrekkelijke en mooie antracietkleur. Hij heeft een veeleisend en modern karakter dat past bij de meest uiteenlopende interieurontwerpen.
Het tafelblad biedt voldoende vlakke ruimte waar je al je verzorgingsbenodigdheden in kwijt kunt, de zes lades zijn handig toegevoegd zodat al je spullen erin passen en gemakkelijk opgeborgen kunnen worden. Als je naar deze kaptafel kijkt, zie je dat hij er netjes uitziet en geen ingewikkelde ontwerpen heeft, waardoor hij er netjes uitziet en goed past in een nette kamer.
De opvallende antracietkleurige afwerking geeft het meubel een mysterieuze en volwassen uitstraling, waardoor je slaapkamer interessanter en eleganter wordt. Minimalisme is de essentie van het ontwerp van de kaptafel en het zal geschikt zijn voor bijna elk interieur dat valt onder een moderne of bijna moderne classificatie.
Gebruikt als middelpunt of als onderdeel van een uitgebreide slaapkamerset, is de Strakke Antraciet Houten Kaptafel met 6 Laden een item dat een statement maakt en tegelijkertijd nuttig is. Het heeft het beste vakmanschap en zal waarschijnlijk lang meegaan, zodat deze kaptafel jarenlang een schat van je huis zal zijn.
| Gewicht | 25 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 145 × 55 × 74 cm |
| gewicht | 25 KG |
| lengte | 145 cm |
| breedte | 55 cm |
| kleur | Grijs |
| merk | The Dressing Table Shop |
| maat | Large |
| kenmerken | Spiegel, Opbergruimte, Houten poten |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 74 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Sophie E. –
This dressing table is perfect for my needs. Itโs elegant and practical.