€250.00
Het is een kaptafel voor dagelijks gebruik en kan niet gaan vervelen omdat het jarenlang je slaapkamermeubels zal verfraaien. Modern design, superieure duurzaamheid en elegantie definiรซren de kenmerken die van deze prachtige Slanke Grijs Sonoma Eiken Houten Kaptafel met Spiegel een perfecte aanwinst maken voor elke slaapkamer.
Om de schoonheid van je slaapkamermeubels te upgraden, kun je ook kijken naar de Grey Sonoma Oak Wooden Dressing Table with Mirror.
Deze kaptafel is gemaakt met prachtig vakmanschap; hij is uitgevoerd in grijs Sonoma eiken dat overal een uitstraling van glamour geeft. Het tafelblad is vrij groot, het zou geen probleem zijn om al je cosmetica, accessoires en benodigdheden op de tafel te leggen, en er is een geรฏntegreerde spiegel voor meer gemak. De houten structuur is erg stevig en laat zien dat als je het meubelstuk eenmaal in je slaapkamer zet, het daar vele jaren zal blijven staan.
Vergelijk de vlekken van de rommelige uitstraling van bepaalde meubels met de Strakke Grey Sonoma Oak Wooden Dressing Table with Mirror. Deze mooi vormgegeven kaptafel heeft een moderne grijze Sonoma eiken afwerking en past bij elk slaapkamermeubel.
Er is genoeg ruimte in het grote, open ontworpen item om alle schoonheidsproducten die men nodig heeft op te bergen en de spiegel, die deel uitmaakt van het ontwerp, kan gemakkelijk worden bijgesneden of gebruikt om make-up aan te brengen. Deze kaptafel is gemaakt van geselecteerd massief hout, zodat dit meubelstuk lang gebruikt kan worden en ook een goed sieraad voor je huis kan zijn.
Verfraai je slaapkamer met de klasse-apart Grijze Sonoma Eiken Houten Kaptafel met Spiegel. Deze kaptafel is perfect voor het toevoegen van een verfijnde look in elke kamer die wordt belichaamd in de glad afgewerkte grijze Sonoma eiken type van het product dat beschikbaar is op de huidige markt. Bovendien kun je er heel wat spullen op kwijt en de spiegel die erbij hoort maakt het gemakkelijk om jezelf te verzorgen.
| Gewicht | 21 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 145 × 44 × 74 cm |
| gewicht | 21 KG |
| lengte | 145 cm |
| breedte | 44 cm |
| kleur | Grijs |
| merk | The Dressing Table Shop |
| maat | Large |
| kenmerken | Metalen poten, Opbergruimte |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 74 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Aubrey F. –
I love the design of this table. Itโs well-crafted and complements my room.