€250.00
Deze kaptafel is voor dagelijks gebruik, en het is niet de bedoeling dat het eerder eentonig wordt omdat het jarenlang je slaapkamermeubel zal blijven. Strakke Grijze Sonoma Eiken Houten Kaptafel met Spiegel toont echt het beste van modern meubeldesign dat sterk en mooi is, waardoor het een toonbeeld is van stijlvol meubilair in huizen.
Om je collectie slaapkamermeubels nog completer te maken, is er ook de Grey Sonoma Oak Wooden Dressing Table with Mirror.
Voor je stijlvolle slaapkamer stel ik je graag Timeless Bruin Eiken Houten Kaptafel met Spiegel voor. Deze kaptafel is gemaakt van bruin eikenhout en heeft daardoor die authentieke en organische uitstraling van dure meubels. Omdat de toegepaste decoratie een traditioneel karakter heeft, past het decor in elk type Victoriaanse slaapkamer.
Met het oog op de stevigheid is deze kaptafel gemaakt om jarenlang te functioneren. Het ontwerp van het tafelblad en de laden biedt een passende opbergruimte voor alle schoonheidsproducten die iemand nodig heeft in zijn of haar ijdelheid. Het stuk dat aan de achterkant is gemonteerd dient als een praktisch element dat kan worden gebruikt om iemands schoonheidsprocedures vakkundig te perfectioneren.
Het heeft ook een heel bijzondere stijl en brengt veel schoonheid en functionaliteit in je dagelijks leven, vooral wanneer het gebruikt wordt als kaptafel in je slaapkamer.
Kies de Timeless Bruin Eiken Houten Kaptafel met Spiegel voor de prachtige uitstraling van het meubel en de nobele noot in de ruimte.
Transformeer de gebruikelijke kleding met de Timeless Bruin Eiken Houten Kaptafel met Spiegel en maak je klaar voor de zakelijke en koninklijke ervaring bij jou thuis.
| Gewicht | 19 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 120 × 46.5 × 147 cm |
| gewicht | 19 KG |
| lengte | 120 cm |
| breedte | 46, 5 cm |
| kleur | Bruin |
| merk | The Dressing Table Shop |
| maat | Large |
| kenmerken | Metalen poten, spiegel, opbergruimte |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 147 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Liam N. –
This table is fantastic! Itโs practical and complements my room beautifully.