€200.00
Het is een natuurlijke eiken afwerking die duidelijk warmte en verfijning uitstraalt en elke kamer er zeer gastvrij laat uitzien. Deze prachtige kaptafel zal een essentieel accessoire zijn, of je je nu klaarmaakt om de dag door te komen of uitgaat voor een belangrijke gelegenheid.
Verbeter de schoonheid van je slaapkamer met onze prachtige LED eikenhouten wandkaptafel. Dit bijzondere stuk is meesterlijk gebouwd met een hoge kwaliteit eikenhout met een eigentijdse look die luxe en stijl belichaamt om je interieur aan te vullen. De drie door JVC geรฏmplementeerde LED lampjes zijn voldoende voor alle activiteiten die met verzorging te maken hebben en voegen het product dus toe aan je dagelijks gebruik.
Dit compacte meubel past in een kleinere ruimte en kan aan de muur worden bevestigd, compleet met opbergruimte voor je schoonheidsproducten. Deze moderne kaptafel is ontworpen om aan de muur bevestigd te worden met alle aspecten zoals een grote spiegel, de lades en de specifieke vorm die weinig ruimte inneemt op de vloer van een kleine woon- of slaapkamer.
Juice, satijn zoals natuurlijk eiken dat niet alleen mooi is qua textuur, maar ook een warme sfeer geeft aan de ruimtes met zijn natuurlijke elegantie. Of het nu is om je op te maken voor het werk of om uit eten te gaan, deze kaptafel is ideaal voor alle verzorging die je nodig hebt.
Voel je als een koning en koningin met onze luxe LED eikenhouten wandkaptafel. Maak van je slaapkamer een modern meesterwerk met deze slimme en veelzijdige kledingkast die perfect is voor de werkende vrouw. Hier is een vrij functionele en toch vrij elegante kaptafel die elk huis zal verfraaien en van een gewone routine iets speciaals zal maken.
| Gewicht | 19 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 123.7 × 52 × 80.5 cm |
| gewicht | 19 KG |
| lengte | 123, 7 cm |
| breedte | 52 cm |
| kleur | Eik |
| merk | The Dressing Table Shop |
| maat | Large |
| functies | LED, Opbergvakken |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 80, 5 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Ruby K. –
This dressing table is amazing. Itโs functional and adds a lovely touch to my room.