€300.00
Verfraai je meubels met deze sierlijke grijs met witte houten kaptafelset, prachtig en modieus.
Verfraai je slaapkamer met deze elegante set die bestaat uit deze prachtige grijs met witte houten kaptafel. Met veel aandacht voor het uiterlijk is deze kaptafel ontworpen met stijl en dus klasse. De minimalistische stijl samen met het prachtige materiaal maken het een ideaal onderdeel van elke hedendaagse slaapkamer.
Onderhoud je schoonheidsspullen op een verbeterde stijlvolle manier en maak je routines nog luxueuzer.
Deze kaptafelset zal je ochtendroutine verrijken als je hem toevoegt aan je badkamerinterieur. De grijze en witte kleur blijken een perfecte combinatie te zijn en de houten constructie maakt een interieur warm en elegant. Deze ruime en moderne set zal nooit uit de mode raken, dus iedereen kan hem gebruiken als onderdeel van zijn garderobe.
Deze zwart of wit houten kaptafelset geeft je de romantiek van een moderne omgeving. Het heeft een stijlvolle kleurencombinatie, die in combinatie met het gladde gebogen ontwerp een modern tintje geeft aan je kleedruimte. Deze set is perfect voor schoonheidsroutines ’s ochtends en ’s avonds, omdat het een zeer glamoureus gevoel geeft in je beautyhoekje.
| Gewicht | 21 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 100 × 49.5 × 129.5 cm |
| gewicht | 21 KG |
| lengte | 100 cm |
| breedte | 49, 5 cm |
| kleur | Grijs, Wit |
| merk | The Dressing Table Shop |
| maat | Large |
| kenmerken | Opbergruimte, Houten poten |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 129, 5 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Maya L. –
Iโm very pleased with this table. Itโs well-crafted and makes my daily routine easier.