€400.00
De dressoirs en spiegels in modieuze en formele designs zijn afgewerkt in zwart hout. De verfijnde zwarte houten kaptafel met spiegel en kruk zorgt voor een elegante look en comfort in slaapkamers.
De verfijnde zwarte houten kaptafel met spiegel en kruk is netjes en elegant en past in elke slaapkamer of aankleedhoek. Gemaakt van massief geselecteerd hout en afgewerkt met een aantrekkelijke zwarte Baker’s High Gloss chiffon finish, is deze set rijk aan een strakke, tijdloze verfijning die even goed past bij de meest populaire decoratietrends van vandaag.
De kaptafel is uitgerust met een groot en breed tafelblad, genoeg ruimte voor het opbergen van allerlei cosmetica en andere accessoires. De geรฏntegreerde laden stellen je in staat om je spullen op een systematische manier te ordenen in vakken. De Bersted kaptafel wordt geleverd met een zwart omlijste spiegel die het uiterlijk van het meubel versterkt en zorgt voor een getrouwe weerspiegeling als je je ’s ochtends aanmeldt.
De stijl van het krukje en de kleur en textuur van het gebruikte materiaal passen goed bij de kaptafel, wat in feite zorgt voor een elegante ijdelheid set-up. Het gebruik van zwart hout geeft dit meubel een elegante en eigentijdse uitstraling die het karakter van je slaapkamer zal versterken. De kaptafel heeft een geweldige esthetiek omdat de ontwerpen zeer netjes en eenvoudig te presenteren zijn en het voorkomt rommel in je persoonlijke ruimte.
Als je de Sophisticated Black Wooden Dressing Table with Mirror and Stool gebruikt als het centrale object in de slaapkamer of verwerkt in de rest van de slaapkamerset, is het zeker een stijlvolle en functionele toevoeging aan de collectie slaapkamermeubels. Dankzij de uitstekende kwaliteit en oxidatiebestendigheid kan het worden beschouwd als een zeer waardige aankoop voor degenen die op zoek zijn naar een stijlvol en tegelijkertijd functioneel interieuraccent.
| Gewicht | 15 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 100 × 40 × 80 cm |
| gewicht | 15 KG |
| lengte | 100 cm |
| breedte | 40 cm |
| kleur | Zwart |
| merk | The Dressing Table Shop |
| maat | Medium |
| kenmerken | Opbergruimte, Houten poten |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 80 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Lila J. –
I adore this table! Itโs stylish and fits perfectly in my home.