€250.00
Om rommel te minimaliseren, wordt deze kaptafel geleverd met een grote lade, die voldoende zou moeten zijn voor het kind en zijn assortiment aan spullen en verzorgingsaccessoires.
Hier introduceren we onze Multi-Color kids White Children’s Dressing Table and Chair Set is een van de beste meubelsets voor kinderen die in de slaapkamer of speelkamer geplaatst kan worden. In elk van deze stukken in deze formele collectie heeft hij of zij fijn materiaal gebruikt dat de levensduur van de set verlengt. De afwerking is wit en daardoor is het een lust voor het oog en geeft het een stijlvolle uitstraling aan elk deel van het huis.
De kaptafel heeft een grote lade die handig bij het kind past om onder andere de accessoires van het kind in op te bergen. De sorteerfunctie helpt en het tafelblad neemt weinig ruimte in beslag dankzij de stevige basis, omdat de tafel wordt gebruikt om steun te bieden als het kind zich ’s ochtends aankleedt.
De bijpassende stoel is mooi vormgegeven en comfortabel om in te zitten omdat hij contouren heeft voor je kind in de klas wanneer hij/zij lange uren moet zitten zonder te klagen. Hier is de manier waarop de stoel is geplaatst goed omdat het samengaat met de kaptafel en beide maken een enkele verschijning in de kamer stijlvol. Deze set is ideaal voor kinderen van elke leeftijd en vormt geen uitdaging voor het kind als het van peuter naar tiener gaat.
Als je kind zich aan het verkleden is, of beter gezegd, zich aan het aankleden is voor school, kan onze witte aankleedtafel en stoelenset voor kinderen uitkomst bieden. Maak van het spel van je kind een leuke creatie met deze zeer flexibele set die de creativiteit van je kind naar een hoger niveau tilt. Het is mogelijk om er vandaag nog een voor je kind te bestellen en de kamer van je kind een mooi accent te geven met deze all-time favorite.
| Gewicht | 18 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 135 × 45 × 83 cm |
| gewicht | 18 KG |
| lengte | 135 cm |
| breedte | 45 cm |
| kleur | Wit |
| merk | The Dressing Table Shop |
| maat | Large |
| kenmerken | Metalen poten, Opbergruimte |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 83 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Ethan P. –
This dressing table is wonderful. Itโs well-made and enhances my bedroom space.