€300.00
De ingebouwde vergrootspiegel is eerder utilitair omdat hij niet in de weg zit van het frame en een groot en helder oppervlak biedt voor het gemakkelijk aanbrengen van make-up of het stylen van het haar.
Shop voor de prachtige witte houten kaptafel; wij maken prachtige meubelstukken met gedetailleerd vakmanschap die passen in elke slaapkamer of toiletruimte.
Het ontwerp van de witte houten kaptafel met 3 laden en spiegel is gebaseerd op een witte houten constructie die zorgt voor een verfijnde uitstraling, maar ook veel ruimte overlaat voor praktische toepassingen.
Er zijn ook drie grote ladeblokken, waardoor je de broodnodige ruimte hebt voor je cosmetica en algemene kaptafelbenodigdheden. Het biedt een gemakkelijke oplossing voor het opbergen van je cosmetica, kwasten en accessoires zodat je ze binnen handbereik hebt.
Handige structuren zoals de geรฏntegreerde spiegel zorgen voor een functioneel aspect en je kunt je ’s ochtends gemakkelijk aankleden. Bovendien biedt de vrije ruimte van de spiegels de beste zichtbaarheid voor het eenvoudig aanbrengen van make-up en het fixeren van het haar.
Deze kaptafel is van hoge kwaliteit en bestaat uit solide materialen, waardoor hij lang gebruikt zal worden. En omdat hij van hout is gemaakt, is hij zeer duurzaam en heeft hij een goede stabiliteit. De witte kleur is elegant en klassiek en past dus bij elk interieur. Dus voor alle schoonheidsavonturen of zelfs voor een functionele cosmeticatafel is de ‘White Wooden Dressing Table’ de ideale suggestie. Het zal ook je dagelijkse interacties met objecten verrijken, evenals de esthetiek van je huis, dankzij zijn prachtige uiterlijk.
| Gewicht | 13.5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 90 × 36 × 135.6 cm |
| gewicht | 13, 5 KG |
| lengte | 90 cm |
| breedte | 36 cm |
| kleur | Wit |
| merk | The Dressing Table Shop |
| maat | Large |
| kenmerken | Opbergruimte, Houten poten |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 135, 6 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
James Q. –
Iโm thrilled with this table. Itโs practical and makes getting ready easier.