€400.00
Geef je huis of slaapkamer een vleugje stijl met deze witte houten kaptafel met inklapbare spiegel. Klein maar gestroomlijnd biedt het de functionaliteit en elegantie die inherent zouden moeten zijn aan elk dagelijks verzorgingsproduct.
Deze ruime, maar nette witte houten kaptafel voor de slaapkamer is geaccentueerd met een inklapbare spiegel voor gemakkelijk gebruik. Hoewel het ontwerp meer geschikt is voor strakke ruimtes, doet de compactheid van het product niets af aan zijn esthetische waarde.
Deze kaptafel is gemaakt van stevig en fijn materiaal, straalt hedendaagse elegantie uit en is een functionele en modieuze keuze als kaptafel. De inklapbare spiegel vervolledigt de functionaliteit van het product waarbij je de positie kunt veranderen afhankelijk van de make-up of haarstyling. Deze kaptafel heeft voldoende lades en is afgewerkt in tijdloos wit waardoor hij elegantie creรซert in je kamer.
Dit is een mooie moderne kaptafel met wit houten materiaal en opklapbaar kijkglas bovenop. Het heldere ontwerp, samen met de afgezwakte styling geeft een eigentijdse look die goed past in elk interieurthema. Of je nu ’s ochtends formeel aan het werk gaat of je ’s avonds klaarmaakt om uit te gaan, deze kaptafel geeft je een chique plek om je klaar te maken.
Kruid de boel met deze stijlvolle witte houten kaptafel en krijg een nieuwe look in het nieuwe jaar. De inklapbare spiegel is de beste toegevoegde functie; hij heeft ook een compacte structuur, wat ideaal is voor een kleine kamer. Met dit geruststellende en overgangsontwerp, dat een mix is van hedendaagse stijl en flexibiliteit, heb je vandaag de dag een prachtig meubelstuk in handen.
| Gewicht | 23.7 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 110 × 42 × 144 cm |
| gewicht | 23, 7 KG |
| lengte | 110 cm |
| breedte | 42 cm |
| kleur | Wit |
| merk | The Dressing Table Shop |
| maat | Large |
| kenmerken | Opbergruimte, Houten poten |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 144 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Alexander S. –
I adore this table! Itโs stylish and provides ample storage.