€250.00
Deze zachtgrijze houten kaptafel met 3 laden is gemaakt van massief hardhout en hoogwaardig afgewerkt hout. Hij is veelzijdig en hoewel hij goed past bij moderne stijlen, zal de kleur niet botsen met andere meubelstijlen dan misschien de retro of zeer ouderwetse stijlen; maar zelfs dan zou hij er niet slecht uitzien bij de meubels, alleen een beetje misplaatst door de rijkdom van de houten textuur en de strakheid van de lijnen.
De constructie van deze kaptafel is sterk en, belangrijker nog, gemaakt van kwaliteitsmateriaal dat de tand des tijds zal doorstaan. De stevige structuren garanderen dat de kast de druk van het dagelijks gebruik kan weerstaan. Uniek en met strakke lijnen domineert het de omringende ruimte niet, en tegelijkertijd is het vrij universeel en past het gemakkelijk in alle stijlen en richtingen van kamerindelingen.
Deze kaptafel lost niet alleen het opbergprobleem van kleding en accessoires op, maar wordt ook het mooiste onderdeel van je slaapkamer. De tint en het poetsmiddel van het hout plus de kwaliteit van het vakmanschap geven het een nette en elegante uitstraling. Deze beautycanity is geschikt om elke ochtend te gebruiken als je je klaarmaakt voor de dag, of als luxe om jezelf te verfraaien.
De Soft Grey Wooden 3 Drawer Dressing Table is vrij klein, dus je zit goed als je een kleine slaapkamer hebt. Er zitten genoeg planken in om aan de overvloedige opbergbehoefte te voldoen, maar de kamer wordt niet overvol. De grote lades bewegen op soepele rails, zodat je er makkelijker bij kunt.
Als je je bestaande kaptafel wilt vervangen of een nieuwe elegante en praktische kaptafel wilt ontwerpen, dan is de Soft Grey Wooden 3 Drawer Dressing Table de juiste keuze. Het uiterlijk, de ruimte die het creรซert en de kwaliteit die geboden wordt maken het tot een product dat de slaapkameromgeving voor lange tijd alleen maar zal verbeteren.
| Gewicht | 18 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 74.5 × 40 × 141 cm |
| gewicht | 18 KG |
| lengte | 74, 5 cm |
| breedte | 40 cm |
| kleur | Grijs |
| merk | The Dressing Table Shop |
| maat | Large |
| functies | Opbergruimte |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 141 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Mia H. –
Iโm thrilled with this table. Itโs practical and adds a great touch to my space.