€250.00
Het ontwerp is zeer robuust en duurzaam, het is relatief eenvoudig schoon te maken en past goed in elk type kamer. Update het niveau van je dagelijkse routine met zijn tijdloze schoonheid en functionaliteit en voorzie jezelf van een luxueuze zone om jezelf te verzorgen in een comfortabele en stijlvolle slaapkamer.
Onze kaptafel voorkomt dat we gewoon een eenvoudige kaptafel hebben, want het is een stijlstatement. Het ontwerp van deze tafel is eigentijds en de witte kleur geeft een frisse en lichte sfeer aan elke kamer, geschikt voor de verfraaiing.
Gemak en elegantie gaan hand in hand en onze uitstekend en juist ontworpen lade weerspiegelt dat. De ruime en perfect gladde lade biedt veel ruimte om al je schoonheidsproducten op te bergen en snel terug te vinden.
De Zuiver Witte Houten Kaptafel is ongelooflijk duurzaam en zal je jarenlang van dienst zijn. Het oppervlak is heel glad, wat betekent dat stof en vlekken niet aan het meubel blijven plakken, waardoor het heel gemakkelijk schoon te maken is. Dankzij de functionaliteit past deze kaptafel in elk interieur. Ongeacht de stijl combineert hij een moderne of traditionele uitstraling en het flexibele ontwerp past goed bij je bestaande meubels.
Deze kaptafel zal je zeker een koninklijke en weelderige uitstraling geven elke keer dat je jezelf verwent. Ontwerp je slaapkamer trendy en ergonomisch zodat je je er luxueus en koninklijk voelt. Zet een stap in de richting van het transformeren van je gewone mondaine leven in een elegant leven met de hulp van onze Zuiver Witte Houten Kaptafel.
Ontdek hoe het gebruik van een esthetisch ontwerp de functionaliteit maximaliseert, zodat je je toiletaccessoires gemakkelijk kunt ordenen terwijl je je kamer die verfijnde uitstraling geeft. Het is altijd aan te raden om een mooie verzorgingsruimte te hebben als aanvulling op het algemene interieurontwerp van je grote slaapkamer, een ruimte die je een perfecte sfeer moet geven en op een luxueuze manier een einde moet maken aan elke stressvolle dag.
Maak kennis met de Pure White Wooden Dressing Table… voeg schoonheid toe aan je kaptafel en elegantie aan je schoonheidsrituelen.
| Gewicht | 11.3 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 90 × 31.5 × 62 cm |
| gewicht | 11, 3 KG |
| lengte | 90 cm |
| breedte | 31, 5 cm |
| kleur | Wit |
| merk | The Dressing Table Shop |
| maat | Medium |
| kenmerken | Houten poten |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 62 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Noah W. –
This dressing table is amazing. Itโs durable and makes getting ready a breeze.