€300.00
Kom in de verleiding met onze prachtige kaptafelset in zwart hout met stoel – een toonbeeld van verfijning in meubelmaken die je kaptafelvoorstellingen naar een hoger niveau tilt.
Deze prachtige set is gemaakt van de hoogste kwaliteit hout en voegt een van de meest klassieke vormen van schoonheid toe die een slaapkamer of kleedkamer maar kan hebben. Nogmaals, de tafel heeft een groot tafelblad om genoeg oppervlakte te creรซren voor je cosmetica, accessoires en andere prachtige dingen. Een grote ronde make-up spiegel is belangrijk om te voorkomen dat je make-up verkeerd aanbrengt en deze is niet alleen groot maar ook erg glanzend om je klanten een perfecte reflectie te geven.
Verleid jezelf met het raffinement van onze zwarte houten kaptafelset met stoel en voel je als een koningin terwijl je je aankleedt.
Gemaakt van de superieure kwaliteit hout biedt deze verbazingwekkende set een traditionele look, die goed past in elke slaapkamer of kleedkamer. Er is genoeg ruimte op de tafel compleet met een breed plat blad om al je make-up, sieraden en andere must-have beautyproducten op te leggen. Een grote, glanzende spiegel laat geen spikkeltje stof achter en zorgt voor de mooiste reflectie mogelijk, waardoor je nooit meer met slordig haar de deur uit gaat.
Onder de spiegel zit een reeks lades verstopt om je spullen in op te bergen. Rangschik ze systematisch zodat je ze altijd bij de hand hebt. Elke lade en glijder is glad en de opbergruimte is voldoende om veel spullen in de commode op te bergen. De stoel die bij de tafel hoort is net zo klassiek, zodat je je klaar kunt maken voor een dag werken of kunt ontspannen na een lange dag op kantoor.
Door de elegantie van het traditionele uiterlijk te combineren met het comfort van de hedendaagse kenmerken, is de kaptafel set met de stoel in zwart hout een essentieel meubelstuk voor de schoonheidskamer. Daarom kan gezegd worden dat zijn complexe uiterlijk en de mogelijkheid om er een zeer functioneel interieuritem van te maken, het de ideale optie maken voor elke vrouw die haar kaptafel in een rijke en ordelijke ruimte wil veranderen.
| Gewicht | 13.5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 90 × 40 × 73.5 cm |
| gewicht | 13, 5 KG |
| lengte | 90 cm |
| breedte | 40 cm |
| kleur | Zwart |
| merk | The Dressing Table Shop |
| maat | Medium |
| kenmerken | Opbergruimte, Houten poten |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 73, 5 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Emily –
The quality and design of this dressing table are fantastic. It looks great in my room.